NASZA OFERTA

Sprawdź nasze całe spektrum usług.
You are here:

Ogrodzenia metalowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów, między innymi ogrodzenia metalowe, a wśród nich ogrodzenia przemysłowe, panelowe 2D i 3D, a także ogrodzenia z siatki.

Naszym Klientom dostarczamy nowoczesne produkty najwyższej jakości. Tworzymy je przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów i zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Wykorzystywane przez nas rozwiązania konstrukcyjne zapewniają komfort i bezproblemowość użytkowania. Dbamy o profesjonalną i kompleksową ofertę oraz obsługę na każdym etapie współpracy. Nasze produkty zapewniają funkcjonalność, niezawodność, trwałość i estetykę na najwyższym poziomie.

Ogrodzenia aluminiowe

Oferujemy również niezwykle nowoczesne systemy ogrodzeń aluminiowych w wielu wariantach.

Ogrodzenia aluminiowe to przede wszystkim wysoka jakość, wytrzymałość i estetyka, a także nowoczesny, designerski i funkcjonalny element podkreślający charakter każdego domu. Zapewniają one bezpieczeństwo, komfort i poczucie prywatności. Specjalizujemy się zarówno w ich produkcji, sprzedaży, montażu, jak i serwisie. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne produkty najwyższej jakości, które zostały stworzone przy zachowaniu najwyższych standardów i przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Nasze produkty zapewniają funkcjonalność, niezawodność, trwałość i estetykę na najwyższym poziomie. Więcej informacji na stronie qalo.pl

Konstrukcje metalowe

W naszej ofercie znajdziesz również konstrukcje metalowe.

Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych. Umiejętności te zdobywaliśmy między innymi w firmach produkujących dźwigi teleskopowe dla dużych firm, takich jak: Liebherr, Terex, Manitou. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy, zaczynając od projektu, a kończąc na montażu.

Gięcie rur

Wśród naszych usług znajdziesz również gięcie rur. Posiadamy nowoczesne giętarki, które umożliwiają gięcie rur do 115 mm grubości.

Obrabiane przez nas materiały charakteryzują się wysoką jakością i estetyką. Stosujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne i łączymy je z umiejętnościami wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu nasi Klienci cieszą się solidnym wykonaniem usług. Poszczególne gięcia wykonujemy według indywidualnego zamówienia Klienta. Dbamy również o fachowe doradztwo w zakresie każdego zlecenia. Każdą realizację traktujemy w sposób indywidualny i podchodzimy do niej z profesjonalizmem.

Odbojnice przemysłowe

W naszej ofercie znajdziesz również odbojnice przemysłowe.

Odbojnice są nieodłącznym elementem wyposażenia wielu obiektów przemysłowym. Ich zadaniem jest zabezpieczenie maszyn, regałów, słupów, lamp czy też ścian przed ich uszkodzeniem. Wyznaczają ciągi komunikacyjne, miejsca postojowe oraz strefy bezpieczeństwa. Wśród proponowanych przez nas odbojnic bez problemu znajdziesz produkty pasujące do Twoich oczekiwań i potrzeb. Oferujemy zarówno odbojnice ocynkowane, jak i malowane proszkowo i oklejane czarna taśmą. Odbojnice ocynkowane idealnie nadają się do zabezpieczeń stosowanych na zewnątrz, natomiast odbojnice malowane proszkowo sprawdzą się wewnątrz pomieszczeń. Sprawdź ofertę odbojnic przemysłowych.