O NAS

Profesjonaliści w każdym aspekcie.
You are here:

Kim tak właściwie jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która swoje początki miała jako małe rodzinne przedsiębiorstwo. Na rynku jesteśmy już od prawie 20 lat. Działamy zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży, montażu i serwisie nowoczesnych ogrodzeń oraz systemów ogrodzeń aluminiowych.

W naszej ofercie znajdziesz również ogrodzenia metalowe, a wśród nich ogrodzenia przemysłowe, panelowe 2D i 3D oraz ogrodzenia z siatki. Ponadto zajmujemy się konstrukcjami metalowymi, gięciem rur oraz odbojnicami przemysłowymi.

Nasze doświadczenie

Niezwykle ważny jest dla nas ciągły rozwój i podnoszenie jakości świadczonych przez nas usług. Naszym Klientom dostarczamy nowoczesne produkty najwyższej jakości, które spełniają wszelkie standardy. Tworzymy je przy wykorzystaniu najwyższej jakości komponentów i zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Wykorzystywane przez nas rozwiązania konstrukcyjne zapewniają komfort i bezproblemowość użytkowania. Dbamy o profesjonalną i kompleksową ofertę oraz obsługę na każdym etapie współpracy. Firmę tworzą wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala podnieść jakość naszej pracy, a tym samym zwiększyć zadowolenie klientów.

Nasze produkty zapewniają funkcjonalność, niezawodność, trwałość i estetykę na najwyższym poziomie.

0
Lat doświadczenia
Ponad
0
Wykonanych zleceń
0
Specjalistów

Nasze priorytety

Jakość

Na każdym etapie realizacji zlecenia dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć klientowi towar najwyższej jakości.

Kreatywność

Kolejny raz te same wzory? My mamy bardzo kreatywne podejście do tego tematu. Pomożemy Ci wybrać bardzo interesujący i estetyczny wzór.

Profesjonalizm

Tu nie ma mowy o półśrodkach. Mamy 20 lat doświadczenia i masę wykonanych realizacji. Wykwalifikowani pracownicy, profesjonalny sprzęt i masa wykonanych zleceń to coś co sprawia, że powinieneś wybrać właśnie nas.

Zadowolenie klienta

Każdy klient jest inny – to jest pewne. Nie ma jednak „trudnych klientów”, a są jedynie Ci, którzy mają wysokie wymagania. Dla nas to nie problem, gdyż jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde zlecenie, a każde wyzwanie jest dla nas nowym doświadczeniem.

Wyróżnione projekty

Współpracujemy z